Jak rozpocząć obróbkę zdjęć na telefonie?

Nie trzeba być profesjonalnym fotografem, żeby robić ładne zdjęcia telefonem. Nie trzeba mieć doświadczenia z obróbką zdjęć, żeby obrabiać je na telefonie. Każdy z Was, kto posiada telefon, może pozwolić sobie na posiadanie swoich zdjęć w pięknym wydaniu 💛 Zobacz co trzeba zrobić, żeby zacząć obrabiać zdjęcia.

Czy warto obrabiać swoje zdjęcia w telefonie?

Jeśli zdjęcia rodzinne są dla Was ważne, albo robicie zdjęcia telefonem z innych powodów np. w pracy – warto je obrabiać. I wcale nie mam tutaj na myśli obróbki na telefonie długiej i skomplikowanej (chyba ciężko byłoby ją wykonać na tak małym urządzeniu). Wystarczy wykonanie dwóch prostych czynności, żeby zdjęcie zrobiło się dużo lepsze i nadal wyglądało naturalnie.

Lato odeszło, zostały piękne zdjęcia

Coraz chłodniejsze wieczory zdecydowanie lepiej znoszę z albumem zapełnionym pięknymi letnimi zdjęciami. To daje motywacje, żeby jak najczęściej wychodzić na jesienne spacery i cały czas robić zdjęcia. Bo przecież jesień też jest piękna! Zwłaszcza kiedy słońce świeci i pełno kolorowych liści na drzewach. Ale wracając do lata…

Maj – codzienność w obiektywie telefonu

Żal, że kończy się ta majowa rzeczywistość, ale jak zawsze robię dużo zdjęć codzienności, które już zawsze będą mi o niej przypominać. Chciałabym Was nimi zainspirować do jak najczęstszego wyjmowania telefonu ze swoich kieszeni i zatrzymywania Waszych chwil w kadrach. Bez czekania na specjalne okazje, bo każdy czas może być uwieczniony i zapamiętany jako wyjątkowy.

Dziewczynka i kwiaty – wiosenne kadry

Dziewczyny kochają kwiaty i pięknie wyglądają razem z nimi na zdjęciach. Moja dwuletnia dziewczynka jest również zachwycona kwiatami i uwielbia je oglądać. A wiosną można je spotkać w różnych miejscach i w różny sposób można sfotografować dziecko z kwiatami. Zobaczcie nasze zdjęcia z kwiatami.

Drugi rok życia Natalki – zdjęcia codzienności

Zbliża się 1 maja, a to oznacza, że moja córeczka zaraz skończy dwa latka. Kiedy oglądam nasze zdjęcia, czuję szczęście widząc, ile już pięknych dni przeżyłyśmy razem. A jak wyglądały nasze dni w drugim roku życia Natalki? Powspominam dziś o tym trochę i pokażę, że warto robić zdjęcia zwykłej codzienności 💛