Dziewczynka i kwiaty – wiosenne kadry

Wiosna to uroczy czas na zdjęcia. W końcu wszystko obudziło się do życia i świat stał się kolorowy. Po długiej i śnieżnej zimie zachwyca mnie każdy słoneczny dzień, małe listki na drzewach i kwitnące kwiaty. Natalka jest spragniona długich zabaw na świeżym powietrzu i również fascynuje ją budząca się do życia przyroda. Nawet podczas zwykłego spaceru robimy piękne zdjęcia telefonem. Oglądamy kwitnące drzewa, zakwiecone łąki, podlewamy kwiaty. Cieszymy się wszystkimi urokami wiosny, a przy okazji trzymam telefon w pobliżu i robię piękne wiosenne zdjęcia 🌸

Kwiaty, kwiaty, kwiaty 💛

Dziewczyny kochają kwiaty i pięknie wyglądają razem z nimi na zdjęciach. Moja dwuletnia dziewczynka jest również zachwycona kwiatami i uwielbia je oglądać. Wiosną można je spotkać w różnych miejscach i w różny sposób można sfotografować dziecko z kwiatami. 

Przykucnijcie do szafirek

Te kuleczkowate niebieskie kwiaty kwitną od połowy kwietnia i na początku maja. Spotkać je można nawet w centrum miasta. Wystarczy do nich przykucnąć, umieścić nawet kilka w kadrze, a swoim pięknym kolorem i delikatnym wyglądem dodadzą uroku każdemu zdjęciu. 

Na tle kwiatów

Dziewczynka na tle kwiatów to zawsze świetny sposób na piękne zdjęcie. Kolorowe kwiaty w tle dość mocno będą zwracać uwagę, dlatego ubranie dziecka powinno być delikatne.

Przy kwitnącej jabłonce

W ogrodzie mamy małą jabłonkę, która na początku maja pięknie nam zakwitła. Natalka zauroczona była jej maleńkimi kwiatuszkami i chętnie ją podlewała, żeby urosła wysoko, aż do nieba 🙂
Piękne zdjęcia wyjdą w sadzie jabłoni. Warto poszukać i pojechać na fotograficzny spacer.

Wśród azalii

Pokaźne krzewy azalii zafascynowały Natalkę. Najpierw z ciekawością oglądała i głaskała czerwone pąki kwiatów, a potem zanurzała się wśród liści i wyskakiwała z nich pełna radości. To była dłuuuga zabawa i sporo czasu na zrobienie pięknych zdjęć.   

Stokrotki

Te delikatne i urocze kwiatuszki są bardzo lubiane przez małe dziewczynki. Warto zrobić zdjęcie samej rączki zrywającej stokrotkę, które będzie uzupełnieniem zdjęcia dziewczynki ze stokrotką. 

Dmuchawce

Dmuchanie w dmuchawce (mniszek pospolity) sprawia dzieciom ogromną frajdę i robią to bardzo często. Warto zrobić dziecku zdjęcia z dmuchawcem, które będą  przypominać beztroskie dzieciństwo.

Z mamą na tle kwiatów

Zdjęcie córeczki razem z mamą na tle kwiatów to piękna pamiątka dla całej rodziny.  Do takiego zdjęcia warto zaprosić jeszcze babcię.

Drzewa 💛

Przytulamy się

Przytulenie drzewa uspokoi, uszczęśliwi i jest to wspaniały pomysł na wyjątkowe zdjęcie.  

Chowamy się

Chowanie się za drzewami to nie tylko fajna zabawa dla małych dzieci, ale też świetny czas na zrobienie pięknych zdjęć. Często chodzimy do parku, kiedy zaczyna zachodzić słońce. Dzięki temu zdjęcia są pięknie oświetlone.

Zapisz się na newsletter

Informacje o nowych artykułach i sposobach na robienie pięknych zdjęć telefonem prosto na Twój e-mail.