Praca

Jestem fotografką i uwielbiam robić jasne, naturalne i pełne klimatu zdjęcia. Uczę też fotografować, bo wierzę, że każdy może robić fajne zdjęcia, jeśli tego chce. Od 2012 roku fotografuję śluby i wnętrza. Fotografuję również swoją codzienność, podróże, bo wiem, że piękne zdjęcia są bezcenną pamiątką.

Od 2013 roku prowadzę warsztaty z fotografii dla dzieci. Tutaj możesz zobaczyć jak wyglądają. Od niedawna uczę fotografii pracowników firm. Dzięki fotografii moje życie jest ciekawe i twórcze, dlatego zachęcam Ciebie do tego samego 🙂

W życiu prywatnym

Jestem mamą radosnej Natalki i żoną Michała, z którymi uwielbiam spędzać czas. Kochamy podróżować i włóczyć się leśnymi ścieżkami. Nie lubimy żyć zbyt długo w jednym miejscu, więc często rozmawiamy o nowych kierunkach i przeprowadzamy się. Marzymy o życiu blisko morza w Hiszpanii, w południowej Francji i w Szwajcarskich górach. 

Ostatnio na moim blogu:

jak robić piękne zdjęcia telefonem

Jak zrobić fotoreportaż z urodzin dziecka?

Podczas rodzinnych uroczystości możecie zrobić telefonem świetny fotoreportaż, który pokaże, co się działo i jak wyglądało spotkanie. Co zrobić, aby w ładny i ciekawy sposób opowiedzieć zdjęciami takie wydarzenie? Jakie kadry pomagają zbudować fotorelacje z urodzin dziecka?

jak robić piękne zdjęcia telefonem

Jak zrobić małemu dziecku zdjęcie telefonem do dowodu w domu?

Praktyczne wskazówki z przykładowymi zdjęciami o tym, jak łatwo i przyjemnie zrobić małemu dziecku zdjęcie do dowodu w zaciszu domowym. Jeśli chcecie sami zrobić takie zdjęcie, koniecznie przeczytajcie ten artykuł.

jak robić piękne zdjęcia telefonem

Gołe stopy na zdjęciu czy w skarpetkach?

W jakich sytuacjach lepiej wyglądają gołe stopy? Które skarpetki dobrze wyglądają na zdjęciu, a które nie? O moich „skarpetkowych” decyzjach podczas robienia zdjęć opowiem Wam w dzisiejszym artykule.

Zapisz się na newsletter

Informacje o nowych artykułach i sposobach na robienie pięknych zdjęć telefonem prosto na Twój e-mail.