Pytania i odpowiedzi

Czy podczas kursu online jestem w stanie się czegoś nauczyć?​

Wiele osób zastanawia się, czy będzie w stanie nauczyć się czegokolwiek z kursu online. Rozumiem te obawy. Mnie też kiedyś zastanawiało, czy jest możliwość nauczenia się czegoś online, bez obecności szkoleniowca. Zmieniłam zdanie, kiedy sama zapisałam się i ukończyłam pierwszy kurs online. Okazało się, że ogromną przewagą kursów online nad kursami stacjonarnymi jest to, że nie trzeba przyswajać dużej partii materiału w krótkim czasie, bez praktycznego i samodzielnego wykorzystania wiedzy w swoim tempie i na własnych warunkach.  

Podczas kursu uczysz się kiedy chcesz i gdzie chcesz. Możesz przećwiczyć każdy temat w praktyce, w swojej codzienności, a potem iść dalej z kolejnym tematem. Kiedy pojawią się pytania, możesz napisać o tym na grupie kursu na Facebooku lub napisać do mnie maila. Otrzymasz ode mnie pomoc na każdym etapie kursu, a kiedy go ukończysz grupa wsparcia będzie dalej funkcjonowała. Dalej będziesz mogła pytać i dzielić się swoimi zdjęciami. Do kursu online możesz zawsze wrócić i przerobić go od początku nawet po latach. 

Mój kurs online jest pełny wiedzy, którą przekaże Ci za pomocą filmów, plików PDF oraz przykładów i ćwiczeń. Niezbędna jest tylko Twoja decyzja i chęci, by zacząć robić piękne zdjęcia telefonem.

Ile kosztuje kurs?

Kurs możesz kupić w promocyjnej cenie 97 zł

Na jaki czas dostaję dostęp do kursu?

Kurs kupujesz na zawsze. Możesz do niego wrócić za 3 miesiące, za rok, kiedy chcesz. Jest Twój bezterminowo.

Ile czasu potrzebuję, aby przejśc cały kurs?

Kurs podzielony jest na 10 tematów. Każdy z nich zajmie Ci maksymalnie 25 minut.  Nie musisz całego tematu przerabiać w ciągu jednego dnia lub całego kursu w ciągu 10 dni. Możesz go sobie podzielić na mniejsze części i iść swoim tempem. 

W jaki sposób korzystam z kursu?

Zaraz po zakupie dostajesz dostęp do całego kursu i korzystasz z niego samodzielnie, tak długo i intensywnie jak tego potrzebujesz. Możesz dołączyć do grupy kursu na Facebooku, aby zadawać pytania i dzielić się swoimi osiągnięciami. Jeśli nie chcesz dołączać do grupy, możesz napisać do mnie maila, żeby uzyskać moje wsparcie. 

Czy dostanę fakturę Vat?

Tak, otrzymasz fakturę Vat za zakup kursu. 

W jaki sposób mogę dokonać płatności za kurs?

Na stronie kursu klikasz w przycisk „Kup kurs”, który przeniesie Cie na stronę sprzedażową. Możesz zapłacić przez system płatności DotPay. Jeśli masz jakiś  problem z dokonaniem płatności skontaktuj się ze mną. W tym celu przejdź do zakładki kontakt

W jaki sposób dostanę dostęp do kursu?

Po zakupie kursu i zaksięgowaniu płatności automatycznie otrzymasz email ze swoim loginem i hasłem do kursu. Hasło do logowania możesz w każdej chwili zmienić.

Czy jest możliwość zwrotu kursu?

Kursu niestety nie można zwrócić. Jeśli faktycznie przepracujesz kurs i wdrożysz wiedzę w proces robienia zdjęć, na pewno zobaczysz ogromne efekty. Kup kurs wtedy, gdy jesteś pewna, że go potrzebujesz i z niego skorzystasz.